Zapamatovat
Obchodní podmínky

Propagujte oblíbený zábavný portál Rondo.cz se soutěžemi a získávejte podíl na útratě přivedených uživatelů. Registrace do portálu je zdarma a jistotou je vysoký konverzní poměr do registrace díky silnému brandu Rondo.cz coby výherního portálu.

Tento portál má významná partnerství s předními prodejci typu Bambule, Sparkys, HM Studio, Fann, Zoot, Luxor, Scan Quilt, Countrylife, Fruitisimo, Nutrend a stovkami dalších.

Cílová skupina

Do cílové skupiny tohoto portálu patří všichni, kteří rádi soutěží a pokoušejí své štěstí o velmi hodnotné výhry: peněžité odměny, mobilní telefony, čističky vzduchu, grily, ...

Provize

Partneři za přivedené registrované uživatele dostávají 60 % z hrubé marže, kterou tito uživatelé zaplatí (ekvivalentem je jejich aktivita) v systému a to po dobu 30 dnů.

Za přivedené reaktivované uživatele, což jsou uživatelé, kteří na Rondu nebyli déle než 30 dní, dostávají partneři 30 % z hrubé marže, kterou uživatelé zaplatí po dobu 30 dnů.

Partneři jsou odměňováni ze všech plateb na Rondu od uživatelů, které přivedou, s vyjímkou plateb za zboží v Rondo Shopu.

 

Chystané rozšíření:

  • platby třetích subjektů za aktivity přivedených uživatelů 

Nejvyšší odměna

Nejvyšší aktuální odměna za 1 registrovaného (a aktivního) uživatele je 223 Kč.

Reklamní materiály

  • reklamní odkazy,
  • bannery.

Doporučená propagace

Vzhledem k šíři cílové skupiny portálu rondo.cz je vítána každá metoda propagace (kromě těch vyjmenovaných v obch. podmínkách). Největší konverznost do registrace a následné aktivní uživatele dle naší zkušenosti přivádějí webové projekty kolem soutěží a zábavy - tedy takové, které se tradičně špatně monetizují a toto je pro ně proto ideální partnerská kampaň.

Affiliate manažer

O tuto kampaň se stará affiliate správce Ondřej Martinek – můžete ho kdykoliv kontaktovat na telefonu a e-mailu, aby vám poradil s prvotní registrací do programu, efektivní propagací, zaslání informací o novinkách. apod.

Nová registrace